آموزش رفع خطای 1009 اپل آیدی

آموزش رفع خطای 1009 اپل آیدی

خطای ۱۰۰۹ و استفاده از VPN

به صورت ۱۰۰% تضمینی پس از مطالعه این مقاله مشکل خطای ۱۰۰۹ اپل شما برطرف خواهد شد. توضیحات کامل خطای ۱۰۰۹، جزئیات و علت خطا، راهکار رفع خطا و آموزش های امنیتی پس از آن را در این مقاله خواهید خواند.

 

آموزش رفع خطای Error 1009 اپل

میخوایم برنامه از آیتیونز دانلود کنیم یا یه اپلیکیشن آپدیت کنیم با پیام خطای ۱۰۰۹ مواجه میشیم. گاهی بدون پیام خطای ۱۰۰۹ با پیام cannot connect to itunes مواجهیم.

 

علت خطای Error 1009 چیست؟

علت تحریم ایران توسط اپل است. اپل اجازه اتصال گوشی شما از ایران را به سرور هایش نمیدهد.

 

جزئیات و چگونگی خطای Error 1009

هر دستگاهی که به اینترنت متصل میشود یک آدرس منحصر به فرد به نام IP به در اینترنت دارد. در ایران با هر بار اتصال به اینترنت این آدرس IP تغییر میکند که به آن آدرس IP داینامیک میگویند. اما در یک بازه یا رنج IP مشخص. یعنی وقتی از ایران متصل به اینترنت میشوید IP شما از ایران است. پس با استفاده از این آدرس هر وبسایت یا وبسرویس میتواند تشخصی دهد که مشتری از کدام منطقه و کشور در دنیا در حال اتصال و اخذ سرویس است. شما از ایران به اپل وصل میشوید و تقاضای آپدیت یا دانلود برنامه به اپل استور میدهید. اپل شما را refuse میکند و به شما که از ایران متصل میشوید سرویس نمیدهد.

 

راهکار رفع خطای Error 1009

با توجه به توضیحات بالا راهکار تغییر IP به صورت مجازی است. یعنی باید ماسک IP انجام داد. یکی از ابزار تغییر IP استفاده از VPN است. دقت کنید که VPN همیشه به مفهوم فیلتر شکن نیست و در ایران درک اشتباه از آن بین مردم وجود دارد. برای راهنمایی بیشتر روی آیدی تلگرام @dr_user_admin درخواست پشتیبانی بدید. مشکل شمارو حل میکنیم.

 

دلایل استفاده از VPN

خطای ۱۰۰۹ اپل در هنگام دانلود اپلیکیشن های اپ استور
خرید اینترنتی از وبسایت های خارجی با حساب های اعتباری
عضویت در وب سایت هایی که به ایران سرویس نمیدهند.
ماسک IP برای اینکه به هر دلیل آدرس واقعی ما برای وب سرویس مشخص نباشد.
برای تغییر آیپی و جلوگیری از حملاتی اینترنتی ddos که عمدتا در بازی های آنلاین از آن استفاده میشود.
امنیت تراکنش، سرویس های VPN عمدتا با قفل گزاری دو طرفه امکان شنود و سرقت اطلاعات شمارا به صفر میرسانند.
در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر برای رفع مشکل آی تیونز و آی کلود و خطای ۱۰۰۹ اپل داشتید با آیدی @dr_user_admin در تلگرام ارتباط بگیرید. حتما مشکل شما حل خواهد شد.