خطاهای متداول اپل آیدی

خطاهای متداول اپل آیدی

خطاهای متداول بخشی است که خطاها های معروف اپل آیدی و راه حل آنها را در خود جای میدهد و حتما قبل از درخواست پشتیبانی همیشه توصیه شده است که این بخش را مطالعه بفرمایید.

 

خطای ۱۰۰۹

ارور ۱۰۰۹ به معنای این است که شما در کشور تحریم شده در لیست اپل قرار دارید و جهت رفع این مشکل میبایست از برنامه های تغییر ip استفاده کنید تا اپل متوجه موقعیت مکانی شما در ایران نشود . یرای این موضوع میتوانید از بخش "خرید اکانت ویژه رفع تحریم" حساب کاربری ایجاد کنید و سپس با خیال آسوده به دانلود اپلیکیشن های آیفون بپردازید.

 

خطای نام کاربری یا رمز عبور

توجه به این مهم الزامیست که رمز عبور در تمامی وبسایت ها و نرم افزار ها همیشه به حروف کوچک و بزرگ حساس بوده و اغلب این خطا به علت عدم توجه به این اصل است. در پسورد اپل آیدی حتما یک حرف بزرگ و حتما یک حرف کوچک الزاما وجود دارد. توجه کنید که عدد صفر و حرف O نیز بتوانید از هم تمیز دهید.

 

قفل شدن اپل آیدی

اپل آیدی در سه حالت قفل میشود. ۱. زمانی که شما یا شخص دیگری به عمد یا سهوا به تکرار رمز عبور اشتباه وارد کرده باشد. پس از چند مرتبه اشتباه اپل برای امنیت اکانت شما، آن را قفل میکند. یک راهکار ورود مجدد از بخش فراموشی رمز عبور در اپل است و پی ار پاسخ به سوالات امنیتی از پیش تعریف شده حساب کاربری شما مجددا فعال میشود. ۲. زمانی که شما آدرس مثلا ایالات متحده را در payment info وارد کردید اما برای اولین اتصال از کشور های تحت تحریم وارد میشوید (لاگین میکنید ) در این صورت تنها راهکار تماس با شرکت اپل و اثبات هویت قانونی شما با عنوانی است که در هنگام ساخت اپل آیدی وارد کرده اید که البته با توجه به عدم امکان این امر در صورتی که در این حالت disable شدید تنها راهکار فراموش کردن اپل آیدی قبلی و تهیه یک اپل آیدی جدید است. ۳. حساب کاربری شما به دلیل غیر معلومی بلاک میشود. گاها دیده شده که اپل به صورت تصادفی برخی حساب های کاربری را موقتا مسدود میکند و تنها راه بازکردن مجدد همان حساب کاربری تغییر رمز عبور آن خواهد بود. آموزش تغییر رمز اپل آیدی از طریق forgot password در سایت داده شده است.

 

خطای for assistance contact itunes support at ww.

این خطا هنگام ساخت اپل آیدی بسیار رایج و متداول است. دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که آنها را در زیر مطرح میکنیم آدرس غیر واقعی برای ساخت آپل آیدی استفاده میکنید. اپل دسترسی شما را غیر مجاز دانسته. تلفن غیر واقعی استفاده میکنید برای ساخت اپل آیدی تعداد بیش از حد مجاز اپل آیدی رایگان روی کامپیوتر شما ساخته شده. دامنه شما در لیست سیاه اپل قرار گرفته است. آی پی شما در لیست سیاه اپل قرار گرفته است. سرعت ساخت اپل آیدی بسیار بالا بوده و اپل به هویت انسانی شما مشکوک است. از نرم افزار های غیر مجاز یا اسکریپت های غیر مجاز ساخت اپل آیدی استفاده میکنید.

 

وریفای روش پرداخت یا Verify your payment method

ساخت آپل آیدی در سه حالت "بدون کارت اعتباری" ، "با کارت اعتباری" و یا "با گیفت کارت" ممکن است. اپل آیدی های حالت اول گاها ممکن است با یک پیام با مضمون verify payment method مواجه شوند که مردم این را یک پیام خطا میدانند. البته این یک Error نیست و فقط یک درخواست از سمت اپل است که از شما میخواد روش پرداخت خودتان را برای اپل تعریف کنید. شما هم با زدن روی دکمه OK و رفتن به بخش payment method و با زدن مجدد دکمه "تایید" از این بخش عبور خواهید کرد.

 

سوال شما در این لیست نیست؟

در صورتی که سوال شما در این لیست نیست میتوانید آن را با ما مطرح کنید تا پاسخ هم در این لیست اضافه شود و هم برای شما ایمیل شود. تلاش ما بر این است که کمتر از دو ساعت پاسخ شما را برای شما آماده کنیم. اینکه در زمینه اپل ایدی وبسایت مارا برای یافتن پاسخ با سوالتان انتخاب کردید بسیار برای ما با ارزش است و ما قدر حضور شما را در این وبسایت میدانیم.

ارتباط با ما و ثبت خطای جدید


آیا این مطلب مفید بود؟

در صورتی که این مطلب برای شما آموزنده بود لطفا ما را از لطف خودتان محروم نکنید و با کلیک روی لینک زیر، این صفحه را در گوگل محبوب کنید.