ثبت اطلاعات شخصی در آیفون با استفاده از سیری

ثبت اطلاعات شخصی در آیفون با استفاده از سیری

یکی از موارد جالبی که در دستیار هوشمند صوتی سیری ارائه شده است، امکان ثبت اطلاعات شخصی توسط کاربران است. سیری می‌تواند تمامی اطلاعات شما را ثبت کند و در مواقع ضروری از آن‌ها برای ارائه خدمات بهتر استفاده کند.

در حقیقت سیری با چند سؤال مختلف، شما را خواهد شناخت و بر اساس آن کارهای مختلف را با سرعت بیشتری برایتان انجام می‌دهد. برای مثال اگر سیری آدرس خانه یا محل کارتان را بداند، خواهید توانست با یک دستور ساده، مسیر رفتن به خانه یا محل کار را از طریق دستیار هوشمند صوتی آیفون به دست بیاورید.

علاوه بر این، سیری با دانستن نسبت افراد مختلف با شما می‌تواند به راحتی به شما امکان برقراری تماس به صورت سریع را بدهد.

ثبت اطلاعات کاربری در سیری:

روند انجام این کار، همانند دیگر تنظیمات ارائه شده در دستگاه‌های شرکت اپل آسان است و برای آن کافی است چند قدم ساده را انجام دهید:

پیش از انجام هر کاری باید اطلاعات شخصی خود را در بخش مخاطبین وارد کرده باشید. این اطلاعات شامل نام، محل سکونت، شماره تلفن و مواردی از این دست خواهد شد.

1. تنظیمات تلفن هوشمند خود را باز کنید و به زیر شاخه Siri & Search در آن بروید.
2. در این زیر شاخه به سمت پایین اسکرول کنید تا گزینه My Information را ببینید. این بخش در حقیقت، نگه‌دارنده تمامی اطلاعات شخصی شما خواهد بود.
3. در این بخش اطلاعات شخصیتان را از مخاطبینتان انتخاب کنید

پس از انجام این کار، شما و افراد دیگر می‌توانند اطلاعات خاصی از صاحب آیفون مورد نظر به دست بیاورند. برای مثال می‌توانید در این بخش با پرسیدن سؤال whose iPhone is this? نام صاحب آیفون را پیدا کنید و یا به راحتی به تلفن و آدرس محل زندگی و کار خود در جای دیگر دسترسی داشته باشید. لازم به یادآوری است که اطلاعات ذکر شده شامل آدرس ایمیل شما نیز خواهد شد.