بلاک کردن تماس با اپلیکیشن

یکی از ویژگی‌های جالب گوشی آیفون وجود یک برنامه از پیش‌ساخته برای بلاک کردنیا رد کردن تماس است. این برنامه پیش‌فرض آن‌قدر توانایی دارد که تماس‌ها را بلاک کند. اما به‌هر حال نبود برخی از ویژگی‌ها و امکانات بیشتر باعث می‌شود تا این اپ در مقایسه با اپ‌های طرف سوم پیشرفته‌ای مانند Truecaller ضعیف‌تر باشد.

داشتن یک برنامه پیش‌فرض بلاک کردن تماس برای iOS می‌تواند مزیت بزرگی باشد زیرا به‌شما کمک می‌کند تا تماس‌های بازاریاب‌ها، تماس‌هایی که با هدف کلاه‌برداری هستند و یا تماس‌های ناشناس را به‌سادگی بلاک کنید. اما اگر به‌دنبال امکانات پیشرفته‌تر و بیشتری هستید اپ‌های طرف سومی هم وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در iOS تماس‌ها را بلاک کنید.

1- TrueCaller

بلاک کردن تماس ب اپلیکیشن

اپلیکیشن TrueCaller ذاتا اپ مخصوص بلاک کردن تماس نیست اما ویژگی‌های پیشرفته‌ای برای بلاک کردن تماس در خود دارد. اپ TrueCaller طوری طراحی و توسعه داده شده که می‌توان از آن برای پیدا کردن توضیحات شماره‌های موبایل در سطح جهانی استفاده کرد. اپلیکیشن بلاک کردن تماس TrueCaller شماره تمام کاربران TrueCaller را در اختیارتان می‌گذارد، کاری که در حالت عادی اصلا امکان‌پذیر نیست. اپ TrueCaller یکی از بهترین برنامه‌های بلاک کردن تماس است که قابلیتبلاک کردن تماس به‌صورت پیش‌ساخته در آن گنجانده شده است. با استفاده ازاپلیکیشن بلاک کردن تماس TrueCaller هر شماره‌ای که می‌خواهید را وارد لیست سیاه کنید.

2- RoboKiller

بلاک کردن تماس ب اپلیکیشن

اپلیکیشن RobotKiller یکی از قوی‌ترین برنامه‌های موجود برای بلاک کردن تماس در گوشی‌های iOS است. از جمله ویژگی‌های بارز این اپ امکان در اختیار گذاشتنن شناسه یا ID تماس گیرنده به‌صورت بلادرنگ است که به‌کاربر کمک می‌کند تا تماس‌های اسپم را شناسایی کنید. صفحه آیتونز RobotKiller ادعا می‌کند که این اپلیکیشن در عرض تنها 30 روز قادر به کاستن از تماس‌های ناخواسته به میزان حداکثر 90 درصد است. پس بدون شک RobotKiller یکی از قوی‌ترین اپ‌های بلاک کردن تماس است که می‌توانید روی آیفون نصب و از آن استفاده کنید.

3- Hiya Caller ID and Block

بلاک کردن تماس ب اپلیکیشن

یکی دیگر از اپ‌های محبوب Hiya Caller ID and Block نام دارد که می‌تواند در لحظه شناسه تماس گیرنده را نشان دهد. این اپلیکیشن می‌تواند به‌صورت خودکار تماس‌های اسپم، تماس‌های مربوط به بازاریابی و غیره را شناسایی و بلاک کند.علاوه بر این، کاربران می‌توانند با ساختن یک لیست سیاه شخصی‌سازی شده شماره‌های موردنظر خود را به بلک‌لیست اضافه کنند. 

4- Mr. Number Call Block & Lookup

بلاک کردن تماس ب اپلیکیشن

اگر دنبال برنامه بلاک کردن تماسی هستید که برای خود جامعه‌ای داشته باشد پس Mr. Number Call Block & Lookup بهترین گزینه برای شما است. در واقع Mr. Number Call Block & Lookup بهترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن برای پلتفرم iOS است که می‌توانید آن‌را از اپ استور دانلود کنید. این برنامه برای جستجوی معکوس سریع خود شناخته شده است.

5- Call Bliss

بلاک کردن تماس ب اپلیکیشن

اپلیکیشن دیگری که در زمینه بلاک کردن تماس در iOS شناخته شده Call Bliss نام دارد. این اپلیکیشن دارای ویژگی DND (لطفا مزاحم نشوید) است که به‌طور خودکار تماس‌های تبلیغاتی، بازاریابی و اسپم‌ها را شناسایی و بلاک می‌کند. علاوه بر این، Call Bliss دارای ویژگی Suppress All Mode است. کاربر با این ویژگی می‌تواند تمام تماس‌های ورودی را به‌صورت کاملا کارآمد ساکت کند. برای همین است که از Call Bliss به‌عنوان یکی از بهترین اپ‌های بلاک کردن تماس در iOS نام برده می‌شود.