چگونه دستورهای صوتی آیفون برای کار با اپل مپس را فعال کنیم؟

چگونه دستورهای صوتی آیفون برای کار با اپل مپس را فعال کنیم؟

پشتیبانی از دستورهای صوتی در اپلیکیشن اپل مپس یکی از بهترین قابلیت‌های ممکن برای مسیریابی با استفاده از آیفون‌ها است.

این قابلیت باعث می‌شود تا کاربر نیازی به نگاه کردن به نمایشگر آیفون نداشته باشد و تنها با چند دستور ساده بتواند مسیر مورد نظر خود را پیدا کند. همین مسئله باعث می‌شود تا حواس پرتی‌های ناشی از استفاده از آیفون‌ها کاهش پیدا کند و بر همین اساس تعداد تصادف‌های رانندگی نیز کاهش پیدا کند.

استفاده از تلفن‌های هوشمند در حین رانندگی، کار بسیار خطرناکی است با این حال استفاده از اپلیکیشن‌های مسیریابی در این روزها به عنوان یکی از مسائل ضروری برای پیدا کردن مسیر در شهر تبدیل شده است. همین مسئله باعث شده تا استفاده از دستورهای صوتی، علاوه بر ارائه امکان استفاده از اپلیکیشن‌های مسیر یابی، احتمال حواس پرتی راننده و در نتیجه آن تصادف‌های رانندگی را کاهش دهد.

کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند مسیر خود را به صورت ایمن پیدا کنند و با تمام حواس به رانندگی خود بپردازند.

چگونه دستورهای صوتی آیفون برای کار با اپل مپس را فعال کنیم؟

روش این کار بسیار ساده است و می‌توانید با انجام چند تنظیم ساده به دستورهای صوتی آیفون در اپل مپس دسترسی پیدا کنید. بدیهی است که پیش از انجام هر کاری باید اپلیکیشن اپل مپس را از طریق اپ استور دریافت و روی گوشی خود نصب کنید.

  • 1. به تنظیمات اصلی آیفون یا همان Settings بروید
  • 2. زیر شاخه Driving & Navigation را پیدا کنید و آن را باز کنید
  • 3. سپس Navigation Voice Volume را انتخاب کنید و در قسمت تنظیمات آن، Loud Volume را بزنید. این کار باعث می‌شود تا دستورهای صوتی با صدای زیاد برای شما پخش شود.
  • 4. در این قسمت باید مطمئن شوید که گزینهNavigation Voice Volume  روی No Voice قرار نگرفته باشد.

پس از انجام این کار، می‌توانید به مسیرهای خود به صورت ایمن دسترسی داشته باشید،از اینکه با دکتر یوزر همراه بودید از شما سپاسگزاریم.