آموزش انتقال عکس یا ویدیو، به صورت مستقیم در یادداشت‌ها

انتقال عکس یا ویدیو، به صورت مستقیم در یادداشت‌ها

یکی از قابلیت‌های شگفت آور اپلیکیشن یادداشت برداری Notes در آیفون‌ها و آیپدها، امکان قرار دادن عکس‌ها و فایل‌های ویدیویی به صورت مستقیم روی هر یک از یادداشت‌ها است.

به طور کل اپل امکان یادداشت برداری را در اپلیکیشن Notes گسترش داده است، یادداشت برداری در این اپلیکیشن دیگر فقط به متن‌های تایپ شده محدود نیست و کاربران می‌توانند به راحتی هر چیزی را در یادداشت‌های خود قرار دهند. این کار باعث می‌شود تا یادداشت‌های انجام شده مفهوم‌تر شوند تا کاربران بتوانند به صورت سریع‌تر و آسان‌تر آنچه در ذهن خود دارند را روی یادداشت‌ها انتقال دهند.

به طور کل، کاربران امکان وارد کردن متن‌ها، لیست‌ها، تصویر، ویدیو، فایل صوتی و مواردی از این دست را روی یادداشت‌های اپلیکیشن یادداشت برداری خود خواهید داشت. در حقیقت اپلیکیشن Notes به صورت مستقیم به دوربین دسترسی دارد و می‌تواند عکس‌ها و ویدیوهای گرفته شده از دوربین را در یادداشت‌ها اعمال کند تا کاربران بتوانند با سرعت بیشتری کارهای خود را با استفاده از آن‌ها انجام دهند.

انتقال عکس یا ویدیو، به صورت مستقیم در یادداشت‌ها

همان‌طور که گفته شد، اپل امکان دسترسی به دوربین را به اپلیکیشن Notes داده است و کاربران با استفاده از آن می‌توانند به صورت سریع عکس‌ها و ویدیوها را روی یادداشت‌ها اعمال کنند. در این میان، خبر خوب اینجا است که روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها نیاز به انجام کارهای زیر دارد:

  • 1. اپلیکیشن Notes را در آی او اس باز کنید
  • 2. دکمه + را بزنید و یک یادداشت جدید را باز کنید
  • 3. زمانی که کیبورد مجازی باز شد، علامت + بالای دکمه کیبورد را بزنید
  • 4. در باکس باز شده، دکمه Take Photo or Video را بزنید
  • 5. حال دوربین دستگاه باز می‌شود و شما می‌توانید عکس یا ویدیوی مورد نظر را ثبت کنید
  • 6. در نهایت می‌توانید، با زدن عبارت USE Photo یا USE Video آن را روی یادداشت خود ثبت کنید