مرتب کردن فایل‌ها در اپلیکیشن Files در آیپد و آیفون

مرتب کردن فایل‌ها در اپلیکیشن Files در آیپد و آیفون

ارائه اپلیکیشن Files مشخصاً نشانه‌ای از اقدام اپل برای تغییر سیاست‌های مربوط به تجربه کاربری آیفون‌ها و آیپدها به حساب میاید.

کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانند فایل‌ها را از دیگر اپلیکیشن‌ها به بخش مدیریت فایل انتقال دهند و پس از انجام تغییرات، فایل‌ها را اجرا کنند و یا آن‌ها را از طرق مختلف ارسال کنند. در این میان، اپل اپلیکیشن Files را همانند فایندر در مک او اس توسعه داده است و به همین دلیل کاربران می‌توانند به‌تمامی امکانات مدیریت فایل که در فایندر ارائه شده است، در Files نیز دسترسی داشته باشند.

یکی از این قابلیت‌های مهم در این اپلیکیشن امکان مدیریت و مرتب کردن فایل‌ها به همان روش فایندر در مک است. کاربران می‌توانند فایل‌ها و فولدرها را بر اساس نام، تاریخ ساخته شده، سایز و برچسب‌ها مرتب کنند تا زمان کمتری را برای پیدا کردن فایل‌ها صرف کنند. . جالب اینجا است که روش استفاده از این قابلیت بسیار آسان است و کاربران برای مرتب کردن فایل یا فولدر نیازی به انجام کارهای پیچیده ندارند

چگونه فایل یا فولدر را در اپلیکیشن فایلز مرتب کنیم

روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است موارد زیر را انجام دهید:

1. اپلیکیشن Files را در مک او اس باز کنید
2. به هر فولدری که می‌خواهید آن را مرتب کنید بروید (می‌توانید فولدر روت را نیز انتخاب کنید)
3. در فولدر مورد نظر از سمت بالا به سمت پایین سوایپ کنید
4. نحوه ترتیب را از نوار بالا انتخاب کنید 
Name بر اساس نام، Fate  بر اساس تاریخ،Size بر اساس اندازه و Tags بر اساس برچسب

پس از انجام این کار، فایل‌ها و فولدرهای زیر شاخه سریعاً مرتب خواهند شد، از اینکه با دکتر یوزر همراه بودید از شما سپاسگزاریم.