نصب برنامه و بازی روی آیفون و آیپد

نصب برنامه و بازی روی آیفون و آیپد

 

در این مقاله، نگاهی کلی به نصب برنامه و بازی روی گوشی های آیفون و تبلت های آیپد شده است. آموزش نصب برنامه نسبتا ساده و روان را میتوانید در این بخش دنبال کنید.

 

نصب برنامه و بازی روی آیفون و آیپد

برای نصب برنامه و بازی دو راهکار وجود دارد

 

۱. استفاده از itunes

برای نصب برنامه و بازی توسط آی تیونز باید ابتدا روی itunes خود اپل آیدی خود را ست کنید، برای ست کردن اپل آیدی روی ایتیونز به آموزش آن مراجعه کنید. سپس در گوشه بالا-چپ روی دکمه ... (سه نقطه بزرگ ) کلیک میکنید و سپس روی apps کلیک میکنید. پس از آن کل برنامه های itunes پیش روی شماست. برخی از آنها قیمت دارند و برخی بدون قیمت. آنهایی که دارای مبلغ هستند برنامه های غیر رایگان میباشند که بایستی با استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت یا گیفت کارت خریداری شوند. اما انهایی که رایگانند میتوانید با اپل آیدی رایگان دانلود کنید. پس از دانلود گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید سپس با sync کردن کامپیوتر و گوشی خود اقدام به نصب اپلیکیشن خواهید کرد.

 

۲. استفاده از app store در گوشی یا تبلیت

این روش ساده ترین روش برای نصب نرم افزار اما زمان برترین است. در واقع با گوشی با اینترنت متصل میشوید. در اپ استور گوشی برنامه مورد نظر را جستجو میکنید رو روی دکمه get میزنید. سپس برنامه به صورت اتوماتیک شروع به نصب میکند. ممکن است در این هنگام به پیام خطای رایج ۱۰۰۹ برخورید که آموزش رفع آن در آموزش رفع خطای ارور ۱۰۰۹ داده شده است.

 

آیا این مطلب مفید بود؟

در صورتی که این مطلب برای شما آموزنده بود لطفا ما را از لطف خودتان محروم نکنید و با کلیک روی لینک زیر، این صفحه را در گوگل محبوب کنید.