آموزش ساخت اپل آیدی

آموزش ساخت اپل آیدی

 

برخلاف وبسایت هایی که آموزش اشتباه در اختیار شما میگذارند تا شما نتوانید اپل آیدی بسازید و در نهایت مجبور به خرید اپل آیدی از آنها شوید ما یک آموزش کامل برای شما در این بخش آماده کردیم که جزئیات بسیار کاملی دارد و شما میتوانید خودتان برای خودتان اپل آیدی بسازید.

 

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

راه های متفاوتی برای ساخت اپل آیدی وجود دارد. اغلب این راه ها نیازمند یک حساب اعتباری بین المللی هستند. از انجا که در ایران داشتن این حساب متعارف نیست پس ساخت اپل آیدی روش بدون نیاز به داشتن کارت اعتباری و کاملا رایگان را به شما آموزش میدهیم. مسیر ساده است

 

برای ساخت اپل آیدی نیاز به موارد زیر داریم


نرم افزار itunes


نرم افزار رسمی شرکت اپل بوده که برای تمامی سیستم عامل ها روی وبسایت apple.com موجود میباشد. کافیست به وب سایت رسمی اپل مراجعه کنید یا در گوگل عبارت download itunes را جستجو کنید.

 

آدرس آی پی امریکا

وقتی شما وارد یک وبسایت یا وب اپلیکیشن می شوید آن وبسایت با استفاده از آی پی شما میتواند تشخیص دهد که شما از کدام کشور هستید. با توجه به اینکه نیاز به اپل آیدی امریکا داریم و با عنایت به اینکه شرکت های تابع امریکا، کشور ایران را تحریم کرده اند نیاز داریم که با هویت جعلی اینترنتی این مهم را انجام دهیم. برای این موضوع کافیست آدرس آی پی خودمان را تغییر دهیم. برای حصول به این نتیجه باید از وی پی ان امریکا یا نرم افزار های ماسک آی پی استفاده کنید تا ایرانی بودن شما از دید اپل کتمان شود.

 

یک آدرس واقعی از کشور امریکا

باید توجه داشته باشید که اپل بانک اطلاعاتی کاملی از تمام آدرس ها، کد های پستی و تلفن های ایالات متحده در اختیار دارد. شما در هنگام ساخت اپل آیدی باید یک آدرس وارد کنید. پس با ورود آدرس اشتباه با پیام خطا مواجه می شوید. حال اگر مثلا آی پی آدرس وی پی ان شما مربوط به ایالت Utah باشد باید دقیقا آدرس واقعی از همان ایالت وارد کنید.

 

برای بدست آوردن آدرس فیزیکی واقعی یک آدرس آی پی باید مراحل زیر را دنبال کنید :

با وی پی ان به اینترنت متصل شوید.
وارد وبسایت whatismyipaddress.com شوید و روی دکمه Learn more about this IP کلیک کنید.
کد پستی که به شما نشان داده میشود را در google map جستجو کنید. در این صورت یک منطقه از ایالات متحده را برای شما با حاشیه قرمز مشخص میکند. آن منطقه مربوط به آن کد پستی میباشد. روی یک فروشگاه یا مرکز خرید کلیک کنید. اطلاعات پستی و تلفن و مشخصات کامل آن فروشگاه برای شما نمایش داده خواهد شد.
بعد از طی مراحل بالا شما یک آدرس واقعی از ایالات متحده دارید.


مراحل ساخت اپل آیدی

نرم افزار itunes را باز کنید و به بخش apps store بروید.

یک اپلیکیشن رایگان را برای دانلود انتخاب کنید. در زیر اپلیکیشن های غیر رایگان قیمت آنها درج شده است ولی اپلیکیشن های رایگان قیمتی ندارند. این راه تشخصی اپ های رایگان از غیر رایگان است.

در صفحه جدید با کلیک روی دکمه get در سمت چپ برنامه آی تیونز اقدام به دانلود آن اپلیکیشن کنید.

در پنجره ی جدیدی که بعد از کلیک روی get باز میشود، از شما نام کاربری و رمز عبور میخواهد که همان اپل آیدی است. خب شما اپل آیدی ندارید پس روی دکمه create new apple id کلیک کنید. توجه داشته باشید هر راهی غیر از این راه را انتخاب کنید امکان ساخت اپل آیدی رایگان را نخواهید داشت.

 

در صفحه جاری روی continue کلیک کنید.

در این صفحه جلوی I have read and agree to these terms and conditions تیک بزنید و روی دکمه Agree کلیک کنید.

 

حال در این صفحه که پیش روی شماست جلوی Email ایمیلی که میخواهید اپل آیدی با آن بسازید معرفی کنید. البته نباید قبلا روی این ایمیل اپل آیدی ساخته شده باشد. در فیلد Password باید رمز عبوری برای اپل آیدی خودتان انتخاب کنید. در بخش Security info سه سوال امنیتی از لیست انتخاب میکنید و سه پاسخ امنیتی نیز به سوالات میدهید. بسیار مهم است که این پاسخ هارا فراموش نکنید. در بخش optional rescue email میتوانید یک ایمیل برای مواقع اضطراری معرفی کنید که با استفاده از آن میتوانید سوالات امنیتی را ریست کنید. در بخش Enter your date of birth نیز تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید.روی دکمه Continue کلیک کنید.

در این صفحه جدید در بخش انتخاب نحوه پرداخت، گزینه none را انتخاب کنید سپس باید نام و نام خانوادگی را وارد کنید و سپس یک آدرس واقعی (Valid) را در فیلد آدرس قرار دهید که با آیپی وی پی انی که استفاده میکنید هم سازگار باشد.

در صورتی که تمایل به خرید اپل آیدی از ما داشتید یا تمایل داشتید ساخت اپل آیدی با مشخصات شما را ما انجام دهیم به صفحه اصلی وب سایت ما مراجعه بفرمایید.

آیا این مطلب مفید بود؟

در صورتی که این مطلب برای شما آموزنده بود لطفا ما را از لطف خودتان محروم نکنید و با کلیک روی لینک زیر، این صفحه را در گوگل محبوب کنید.