آموزش ساخت بدون محدودیت اپل آیدی

آموزش ساخت بدون محدودیت اپل آیدی

آموزش ساخت بدون محدودیت اپل آیدی

دو مبحث مطرح است. اول ساخت اپل آیدی رایگان یعنی ساخت یک اپل آیدی بدون داشتن گیفت کارت یا کارت اعتباری، دوم ساخت اپل آیدی به تعداد نامحدود در روز. در مورد اولی، آموزش ساخت اپل آیدی رایگان به صورت تصویری در این وبسایت وجود دارد. اما در باب مورد دوم، یعنی رفع محدودیت ساخت اپل آیدی در همین صفحه به تفصیل صحبت کرده ایم.

 

بررسی محدودیت ساخت اپل آیدی

اگر شروع به ساخت اپل آیدی کنید، پس از ساخت سه یا چهار اپل آیدی، به خطایی عجیب برخورد خواهید کرد که دیگر اجازه ساخت اپل آیدی به شما داده نخواهد شد. در روز بعد ایم مشکل رفع شده و مجدد اجازه ساخت سه یا چهار اپل آیدی را خواهید داشت. نکته دقیقا همینجاست. اپل اجازه ساخت بیش از سه اپل آیدی در روز را با یک کامپیوتر به شما نمیدهد. این به دلیل حفظ امنیت بانک اطلاعاتی اپل است. خطایی که با آن مواجه خواهید شد این است : For assistance, contact iTunes Support at www.apple.com/support/itunes/ww/.

 

راه حل رفع محدودیت ساخت اپل آیدی

برای رفع محدودیت ساخت اپل آیدی در روز نیاز به کامپیوتر های بیشتر داریم. خوب این راه حل در نگاه اول ممکن نیست. یعنی برای ساخت هر 100 اپل آیدی در روز باید 25 کامپیوتر داشته باشیم؟!!

 

سرور مجازی آمریکا برای ساخت اپل آیدی

با سرور مجازی میتوانید به تعداد نامحدود کامپیوتر در اختیار داشته باشید آن هم در آمریکا!. شما نیاز به یک سرور در آمریکا دارید با تعداد مثلا 64 آدرس آیپی. یک متخصص شبکه که فعالیت هاستینگ دارد میتواند راهنمای شما در این حوزه باشد. برای ارتباط با آنها میتوانید در گوگل کلمه " سرور مجازی آمریکا " را جستجو کنید.

 

ساخت اپل آیدی روی Gmail یا سرور ایمیل اختصاصی

بسیاری از افراد این پرسش را دارند که کدام یک ارزان تر و البته ایمن تر است. خرید یا اجاره سرور ایمیل اختصاصی هزینه خواهد داشت اما دسترسی کامل به شما خواهد داد. ساخت 1000 ایمیل روی سرور ایمیل اختصاصی فقط چند ثانیه زمان خواهد برد. اما ساخت ایمیل روی سرویس های Gmail یا Yahoo یا دیگر سرویس دهندگان بسیار زمانبر است و البته برای تایید نیاز به خط تلفن نیز دارند. با هر خط تلفن همراه بیش از پنج ایمیل را نمیتوان فعال کرد. انتخاب روش به عهده شماست. ما اطلاعات نسبتا کاملی در اختیار شما قرار دادیم.

 

در صورتی که این مقاله مفید بود، ما را در گوگل پلاس خودتان به اشتراک بگذارید.

یوزر چی با بهره گیری از دانش شبکه و تخصص در حوزه انفورماتیک این آمادگی را دارد که شما را آموزش دهد یا به هر تعداد مورد نیاز شما برای شما اپل آیدی بسازد. اگر تمایل دارید ساخت اپل آیدی فروشگاه خودتان را به شخص ثالثی بسپارید ما میتوانیم بهترین گزینه باشیم. ضمنا تیم طراحی و بسته بندی مجموعه ما، توان تولید و بسته بندی هر گونه طرحی را برای شما خواهد داشت. در صورتی که نیاز به داشتن یک وبسایت برای فروش اپل آیدی یا کد داشتید نیز میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.