آموزش پس از خرید اپل آیدی

آموزش پس از خرید اپل آیدی

 

آموزش استفاده از اپل آیدی پس از خرید اپل آیدی

پس از خرید اپل آیدی آماده شما یک حساب کاربری اپل را در اختیار دارید که با مشخصات زیر از قبل آماده شده است. می‌توانید بدون مشکل از آن استفاده کنید اما به شدت توصیه میشود مطابق آموزش های داخل وب سایت اقدامات زیر را انجام دهید.

تغییر ایمیل اپل آیدی ( شدت اهمیت : خیلی مهم)
تغییر رمز اپل آیدی ( شدت اهمیت : بحرانی)
تغییر تاریخ تولد از حالت پیشفرض ( شدت اهمیت : بحرانی)
تغییر نام و نام خانوادگی از حالت پیش فرض ( شدت اهمیت : بدون اهمیت)
تغییر سوالات امنیتی و پاسخ های مربوطه ( شدت اهمیت : بحرانی)
اضافه کردن rescue email ( شدت اهمیت : مهم)
سپس با استفاده از ادامه آموزش های این وب سایت، نسبت به استفاده از اپل آیدی روی کامپیوتر و گوشی خودتان اقدام بفرمایید.

 

در صورت سفارش ساخت اپل آیدی

اگر شما یک اپل آیدی با ایمیل شخصیتان و مشخصات شخصی خودتان سفارش دادید، در اولین فرصت و سریعترین زمان برای شما ساخته و ارسال خواهد شد. پس از ساخت اپل آیدی، برای شما پیامک و ایمیلی حاوی اطلاعات اپل آیدی تان ارسال خواهد شد. تنها کاری که نیاز است انجام دهید وریفای اپل آیدی خواهد بود. برای وریفای اپل آیدی ( تایید ایمیل اپل آیدی ) مطابق آموزش درون وب سایت عمل کنید. پس از ساخت اپل آیدی با ایمیل دلخواه شما با توجه به اینکه اپل آیدی به نام شما و با تاریخ تولد شما ساخته شده است بدون نیاز به ایجاد تغییر میتوانید از آن استفاده کنید. اما به شدت توصیه میشود مطابق آموزش های داخل وبسایت اقدامات زیر را انجام دهید.

تغییر رمز اپل آیدی ( شدت اهمیت : بحرانی)
تغییر سوالات امنیتی و پاسخ های مربوطه ( شدت اهمیت : بحرانی)
اضافه کردن rescue email ( شدت اهمیت : مهم)
سپس با استفاده از آموزش های استفاده از اپل آیدی در این وب سایت، نسبت به استفاده از اپل آیدی روی کامپیوتر و گوشی خودتان اقدام بفرمایید.

در صورتی که هرگونه مشکلی با اپل آیدی خودتان داشتید از طریق منوی پشتیبانی می‌توانید نسبت به ثبت درخواست پشتیبانی اقدام بفرمایید. بدیهی است کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ درخواست شما را خواهند داد.